Головна » 2017 » Лютий » 2 » Зустріч з представниками Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області
11:44
Зустріч з представниками Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області

31 січня 2017 року в учнів 4 та 5 класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшла зустріч  з представниками Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області ст.інспектором майором поліції Павловою Н.О. та інспектором майором поліції Борздим С.О. Була проведена бесіда профілактичного характеру з безпеки дорожнього руху «Безпека руху – це життя».

Інспектор повторила з учнями значення дорожніх знаків та розмітки на проїжджій частині вулиці. На імітованому перехресті інспектор показала знаки регулювальника. Учні виступили в ролі регулювальника і керували рухом пішоходів та програвали деякі ситуації, що можуть трапитись на дорозі.

Майор поліції нагадала учням про засоби захисту дітей на дорозі в темну пору доби і показала велику кількість світловідбиваючих стрічок, брелків та нашивок.

Після цього інспектори провели вікторину на закріплення отриманих знань. Учні активно відповідали на питання, а переможниця, учениця 5 класу Зінченко Софія отримала приз – світловідбиваючу стрічку. Кожен учасник зустрічі отримав книжку-розмальовку про правила дорожнього руху «Сам виконуй, ближнього навчай».

Діти подякували гостям та запросили їх на нову зустріч.

 

 

 

Переглядів: 337 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar