Головна » 2018 » Квітень » 4 » Зустріч учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 із паралімпійцем!
15:04
Зустріч учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 із паралімпійцем!

4 квітня учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 зустрілися з Суярком Дмитром, учасником паралімпійских ігор у Пхьончхані (Південна Корея).  Суярко Дмитро Олегович— український лижник, біатлоніст, майстер спорту України, неодноразовий призер етапів Кубку світу та чемпіонатів України.

Наш земляк народився 22 жовтня 1996 року в селі Вертіївка Ніжинського району. Має вади зору з дитинства. З 2014 року Дмитро навчається на факультеті фізичного виховання у Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка та є спортсменом-інструктором Національного комітету спорту інвалідів України.

На Кубці світу з лижних гонок та біатлону, що проходив у середині грудня 2016 року у Фінляндії Дмитро Суярко виборов бронзову медаль. Переміг він також на Етапі Кубку світу 2017 року в Кореї. Спортсмен дебютував на паралімпійских іграх у Пхьончхані, Південна Корея 10 березня 2018 року. У біатлонній гонці на 7,5 кілометрів серед спортсменів з вадами зору він був шостим.

Виступ спортсмена-паралімпійця перед учнями школи був дуже яскравим, пізнавальним та мотивуючим. Дмитро розповів про свій  прихід у великий спорт, наполегливі важкі тренування спортсменів. Теплим словом згадав важливих людей у своєму житті- батьків, шкільного вчителя фізкультури та свого першого тренера з біатлону. Цікаво було почути і його враження від поїздок в інші країни. Діти були раді поставити спортсмену запитання, сфотографуватися з ним та взяти в нього автограф. Прощаючись, учні побажали Дмитрові подальших звершень у спорті та перемог.                        Директор школи - С.Г.Несклада.

Переглядів: 192 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar