Головна » 2017 » Лютий » 2 » Зустріч із працівниками судового апарату
11:48
Зустріч із працівниками судового апарату

30 січня 2017 року в учнів 8 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, в рамках дня профорієнтації, відбувалась зустріч із працівниками судового апарату.

Секретар судових засідань Кононяко Світлана Анатоліївна змістовно і цікаво розповіла про професії всіх працівників народного суду. Пояснила, яку освіту повинна мати людина, яка має право одягнути на себе чорну мантію.

Учні були запрошені до зали судових засідань. Там вони побачили, де сидять судді з головуючим, де знаходяться прокурор, захисник, а також так звану «клітку», до якої варта вводить правопорушника.

Учні мали змогу одягти на власні плечі чорну мантію і відчути її важкість, подібно до того, як судді часто важко і відповідально вирішувати долю людини.

Світлана Анатоліївна зупинилася на всіх видах правопорушень, які часто скоюють підлітки 13-17 років, а також на адміністративній та кримінальній відповідальності, яку несуть правопорушники або їх батьки, в залежності від віку учасника та форми скоєного правопорушення.

Працівник суду застеріг учнів 8 класу від помилок, конкретно навівши приклади та показавши протоколи засідань.

Учням екскурсія дуже сподобалась. Вони поставили багато запитань, на які отримали змістовні відповіді. Повертаючись до школи, довго та жваво обговорювали побачене та почуте.

Директор  школи                                                                 Л.А.Матях

Переглядів: 253 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar