Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Зустріч із поетесою Ніною Іванівною Онищенко
15:34
Зустріч із поетесою Ніною Іванівною Онищенко

У вівторок, 11 жовтня, у  Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася зустріч восьмикласників  із  випускницею нашої школи, поетесою Ніною Іванівною Онищенко. Організувала цю зустріч бібліотекар школи Дика Л.В. У «храмі духу» ніжинських поетів ця жінка справжня берегиня українського слова та пісні. Вона має чудовий голос, сама пише музику та слова  пісень.

       Ніна Іванівна поділилася з учнями своїми спогадами про перший написаний вірш, про найкращі роки навчання у шостій школі, розповіла як саме твориться поезія. Вона привідкрила таємницю, чому потрібно багато читати і запропонувала  всім  спробувати  писати  вірші.

    Вишукана ліричність, патріотична тематика творів та щирість поезій Ніни Іванівни заполонили дитячі душі. Учні уважно слухали кожне  промовлене  нею слово та аплодували майстерному виконанню власних пісень.

     Сподіваємося, що поетична година царства гармонії, краси та радості не тільки  залишить в учнівській пам’яті чудові спомини,а й допоможе підростаючому поколінню зрозуміти справжні культурні цінності та істинний сенс правильно обраного шляху  в житті.

Директор школи                        Т.В.Кагітіна

Переглядів: 260 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar