Головна » 2017 » Січень » 23 » Зустріч із майбутніми першокласниками «Перше знайомство»
12:30
Зустріч із майбутніми першокласниками «Перше знайомство»

Зустріч із майбутніми першокласниками «Перше знайомство»

Кожен вчитель з великим нетерпінням і цікавістю завжди чекає на своїх майбутніх вихованців. Хто прийде до нього знову у клас,  як вчитимуться, чи стане для дітей школа другим домом? Цікаво, які вони - майбутні першокласники?

З приходом дитини до школи розпочинається новий етап у її житті. З малюка, якого всі опікують, вона повинна стати самостійним школярем з новими обов’язками в новому оточенні.

 20 січня 2017 року  в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 відбулося свято-зустріч з майбутніми першокласниками «Перше знайомство».

 Малюків та їх батьків привітала директор школи Матях Л.А. і познайомила із напрямками роботи школи. Заступник з навчально-виховної роботи Бублій Л.М. розповіла про класовода, яка поведе учнів у світ знань. 

Учні 4 –х класів радо вітали малюків з першим днем у школі. Весело і цікаво проходило  знайомство. Діти співали пісні, танцювали, розказували смішні історії  про казкових героїв, із захопленням читали вірші, загадували загадки. Їхні виступи супроводжувались інсценівками, музичними треками, мультимедіями та презентаціями.

Маленькі гості отримали від четвертокласників подаруночки на згадку і попрощалися до 3 березня. Саме тоді розпочнуться підготовчі заняття для майбутніх першокласників.  А поведе їх  у світ знань чудовий  педагог нашої школи Самсоненко Людмила Михайлівна.

Директор школи                                                                Л.А.Матях

Переглядів: 956 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar