Головна » 2016 » Квітень » 6 » « Зробимо наше місто чистішим», - не на словах…
14:24
« Зробимо наше місто чистішим», - не на словах…

На виконання розпорядження міського голови від 17 березня 2016 року № 60 „Про організацію проведення у 2016 році заходів з озеленення, благоустрою та санітарного очищення території міста Ніжина”, відповідного наказу управління освіти навчальні заклади, підпорядковані управлінню освіти, активно включилися у заходи щодо прибирання територій як навчальних закладів, так і закріплених; висадці дерев, кущів; упорядкуванню могил та пам’ятників воїнів і полеглих у різні часи.

Так, 06 квітня працівники, які займають посади  від керівників до обслуговуючого персоналу  26 закладів та  структурних підрозділів управління освіти вийшли на прибирання вул.Незалежності. Працювали дружно, завзято, дбаючи зробити приємне не тільки тим, хто проживає на цій вулиці, а й гостям міста. Ділилися між собою спостереженнями: у цьому році побутового сміття на закріплених участках менше, чим у попередні роки.

Управління освіти Ніжинської міської ради висловлює подяку всім учасникам загальноміського суботника за небайдуже ставлення та особистий внесок у благоустрій територій рідного міста! Впевнені, що прийде час, і не потрібно буде виходити прибирати «закріплені території», бо кожний житель міста - від малечі до дорослого- буде по – справжньому любити не тільки свій дім, своє подвір’я, а й СВІЙ НІЖИН.

 

За дорученням освітян, заступник начальника управління освіти Н.О.Пономаренко

 

Переглядів: 221 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar