Головна » 2015 » Травень » 7 » Новини 37-30.04.2015р.
10:57
Новини 37-30.04.2015р.

Традиційно в ці весняні дні в школі пройшов тиждень трудових справ. Протягом тижня  було проведено ряд заходів, які сприяли кращому розвитку  творчих здібностей, естетичних смаків дітей.  Метою всіх   проведених заходів було виховання  працелюбності, культури праці, бережливого ставлення до природи, підготовка учнів до трудової  діяльності, адже праця – джерело всіх цінностей і багатств людини.

      Учні та їх батьки активно провели трудовий десант по впорядкуванню території школи та закріплених територій, операції «Квіти» та «Посади дерево».

Усі з радістю вийшли на подвір’я школи, і шкільний вулик запрацював: одна бригада впорядковувала територію після довгої зими, друга – працювала на клумбах та з кімнатними рослинами, а інша – висаджувала дерева. Дитячий гомін та сміх зливався з шелестом молодого листя на деревах, сонячні промені гріли і підкреслювали красу природи та людської праці.

 


29.04.2015 року в Ніжинській гімназії № 3 відбулося родинне свято
«В країні єдиній слався, родино».  На захід зійшлися батьки, мами, бабусі, братики і сестрички усіх учнів 5-Б класу. Класовод Ременюк Л.О. зуміла залучити всіх батьків: звучали чудові легенди про Україну і рід, лунали пісні, одна з бабусь розповідала про власноруч створені вишивки (майстерність передається від покоління до покоління).

Ласа Л.М. на родинному святі «Сім’я і школа – єдина родина» продемонструвала єдність і згуртованість новоствореного колективу 1-А класу, їхніх батьків і бабусь, тат і дідусів. Не пройшло і року, а учні показали неабиякі таланти. Батьки їм у приклад розкрили свої вміння: танцювати і співати, гумором всіх звеселяти.

 

30.04.2015 року відбулося феєричне інтелектуально-розважальне шоу
«Я люблю Україну». Команди «Синіх» (7-Б) і «Жовтих» (7-А) приготували презентацію команд у вокально-танцювальному стилі, показали грунтовні знання з українського мовознавства, історії, географії, науки, техніки і культури. Пісенні і танцювальні бали розігрували всі разом: дружно, весело. Запальними танцями, піснями і «кричалками» дивували присутніх вболівальники 8-х класів.

 


У ДНЗ № 4 проведено тиждень знань основ безпеки життєдіяльності. Педагоги провели заняття на теми: "Наш номер 101", "Допоможи собі сам", "Світлофор Мигайлик", бесіди з дітьми: "Правила поведінки на прогулянці в лісі", "Небезпечні речі,", " Що таке здоров’я", "Правила дорожнього руху", тематичне свято "Рятівники", Сюжетно-рольову гру "Тривога".

Переглядів: 376 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar