Головна » 2016 » Травень » 20 » «Зоряний олімп» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
11:34
«Зоряний олімп» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

18.05.2016 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 відбувся урочистий захід «Зоряний олімп», під час проведення якого були підведені підсумки участі учнів школи у 2015-2016 навчальному році у шкільному конкурсі               «Учень року-2016» та в номінаціях: «Відкриття року», «Інтелект року», «Дослідник року», «Талант + творчість», «Спортсмен року». Переможцями стали:

- у номінації «Учень року» – учениця 8-А класу Ярмоленко Софія;

- у номінації «Відкриття року» – учениця 1-Б класу Жовтобрюх Дар’я та учениця 4-Б класу Марченко Дар’я;

- у номінації «Інтелект року» – учениця 9-А класу Забіяка Ірина;

- у номінації«Дослідник року» – учень 11-Б класу Садовський Владислав;

- у номінації «Талант+творчість» – учениця 5-Б класу Павлюченко Мирослава.

На урочистому шкільному заході «Зоряний олімп» були нагороджені учні-переможці І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад,               конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, конкурсів з навчальних предметів, творчих конкурсів, спортивних змагань. Шкільний «Зоряний олімп» у 2015-2016 навчальному році поповнився новими досягненнями та перемогами учнів і вчителів школи на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях, що є свідченням наполегливості й активності у навчанні школярів, натхнення й професіоналізму у праці вчителів, підтримки й співпраці батьків.

Директор школи Павлюченко Т.М. привітала та нагородила грамотами,  подяками учнів, педагогічних працівників, адміністрацію школи, батьків і побажала процвітання Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15.

 

Рожовець Н.М.

Переглядів: 332 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar