16:04
Зоряна година

Канікули... Канікули... Лунало скрізь по школі. Здавалось, ці приємно чарівні слова шепотіли навіть стіни.

Закінчився  2014-2015 навчальний рік. 04 червня в затишній актовій залі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 зібрались учні, батьки, вчителі (одвічна трійця!). Зрозуміло, що місць усім не вистачало, тому дехто змушений був стояти. Але не зважаючи на тісноту, спеку, усі з нетерпінням чекали "Зоряної години". Уже 13-ий рік поспіль підсумки навчального року підводяться саме на цьому святі. Слова вдячності, шани висловлюються на адресу тих, хто доклав максимум зусиль для формування іміджу своєї рідної школи, тих, хто відстоював її честь на різноманітних олімпіадах, змаганнях, конкурсах. Школа вітає найрозумніших, найкмітливіших, найартистичніших, найактивніших. Це свято є особливим для кожного учня, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти.

Цього року звіт директора школи Власенко Т.Ф. перед учнями, батьками, колективом об'єднали із традиційною "Зоряною годиною".

Першою зал, стоячи, оплесками привітав переможця шкільного конкурсу "Учень року" Марченко Людмилу, ученицю 9 класу, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та У місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії, стала лауреатом міського конкурсу "Олімп талантів" (напрям "Точні науки та природничі дисципліни").

Лунає музика, звучать вірші, на сцену піднімаються одні за одним номінанти номінацій "Інтелект року", "Відкриття року", "Надія року", "Творчість року", "Золоті руки", "Спортсмени року".

37 Похвальних листів відмінникам 2014-2015 навчального року вручила завуч школи Власенко Л.В.

"Линник Тамара Миколаївна - переможець  шкільного огляду-конкурсу "Навчально-розвивальне середовище 1-4 класів", - звучить із вуст директора. Овації, привітання.

Слово бере президент школи Попаденко Марія, яка звітується про роботу шкільного парламенту. "У рідній Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 нам завжди зручно і комфортно, відчуваємо себе повноправними господарями. Саме тут отримуємо перші уроки патріотизму, поваги та любові до родини, школи, міста, України", - так розпочала свій виступ Президент. Море емоцій, посмішок у всіх присутніх викликала презентація, яка супроводжувала виступ. Упізнавали себе в фотоколажах діти, раділи за них батьки та вчителі. І в голову приходили думки: "Ось воно основне призначення школи. Ці щасливі очі дітвори, сльози радості за них батьків, гордовиті посмішки вчителів. Ми, учні, батьки, вчителі - це одне єдине. Ми - це родина. Ми єдині в прагненні миру в нашій рідній Україні. Без нього не може бути щасливого, безтурботного дитинства".

Нагороджені кращі учні пішли до солодкого столу, решта - на шкільне подвір'я, а батьки, вчителі залишились в залі. Продовжилась серйозна розмова про успішність школярів, проблеми, які вдалося вирішити у цьому навчальному році, і ті, які потребують розв'язання. Директор школи Власенко Т.Ф. щиро дякувала батькам за те, що довірили колективу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 своїх дітей, за те, що вони жили подіями шкільного життя, раділи успіхам, переймались невдачами, підтримують своїх нащадків у всіх починаннях, за матеріальну, фінансову підтримку школі.

За традицією найактивнішим батькам були вручені Подяки педагогічного колективу за проявлений інтерес до шкільного життя, за активну участь у справах класів, школи.

Останнім акордом свята та звіту директора були слова: "Миру всім! Єднаймося! Бо разом , ми - сила!"

Тетяна Власенко,

директор Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17

Переглядів: 456 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar