Головна » 2016 » Вересень » 14 » Зорієнтовані на продуктивну та результативну роботу у Всеукраїнській Програмі «Демократична школа»…
09:45
Зорієнтовані на продуктивну та результативну роботу у Всеукраїнській Програмі «Демократична школа»…

  А значить  вчитимемо та вчитимемось бути активними громадянами своєї школи, міста, країни. Ще на серпневій нараді обговорили питання «Інтеграція демократичних цінностей в начальний процес» (доповідач Колоша Л.В.) та «Інтеграція демократичних цінностей у виховний  процес» (доповідач Дмитренко А.П.). Бібліотекарка Вовкодав О.І.  підготувала змістовну презентацію літератури та посібників з ОДГ/ОПЛ.  Проаналізували, які форми, методи, заходи  з питань демократії у нас вже стали традиційними, які потребують удосконалення, а які слід започатковувати. Так, відповідно до  Річного навчального плану на 2016/2017 навчальний рік за рахунок варіативної складової для учнів 10-11-х класів було введено курс за вибором "Кроки до порозуміння" в рамках освітнього проекту. Наші старшокласники досить насторожено (додаткове навантаження) сприйняли появу цього уроку, але вже після першого спілкування із педагогом Нечипоренко В.М. виявили бажання навчитись відчувати себе вільними, проявляти ініціативу і самостійність, вчитися слухати і говорити,  формулювати власну думку, правильно її висловлювати, доводити свою точку зору, аргументувати і дискутувати.

З метою формування комфортного клімату в школі враховано всі пропозиції, які висловили учні ще в квітні 2016 року в ході моніторингового  дослідження під час роботи над проектом плану школи на 2016-2017  навчальний рік., висловивши свої думки, побажання , міркування  на  відкритому  стенді «Моя думка». Вони стосуються і роботи їдальні, шкільного розкладу,  стосунків: учні-учні, вчителі-вчителі, вчителі-учні.

Робота тільки розпочалась. 

 

Директор ЗОШ №17            Власенко Т.Ф. 

Переглядів: 252 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar