Головна » 2017 » Листопад » 10 » Золота палітра пані Осені або Осінні свята в ДНЗ №13 «Берізка»
11:45
Золота палітра пані Осені або Осінні свята в ДНЗ №13 «Берізка»

Золота палітра пані Осені або Осінні свята в ДНЗ №13 «Берізка»

«Кожна дитяча установа має бути перш за все для дітей хатою радості, де діти могли б вчитися без примусу, гратися, співати, танцювати, перебуваючи в оточенні щирої приязні, задовольняючи свої дитячі інтереси…»

Софія Русова

Золотою палітрою промайнули незабутні осінні свята в дошкільному навчальному закладі № 13 «Берізка». Ми розмірковували всі разом: «Як можна привітати пані  Осінь?» І рішення прийшло само-собою… Влаштувати феєричну казку, пограти в запальні ігри, потішити малят і батьківську родину, організувавши захоплююче дійство Покровського ярмарку з українськими народними піснями типу « Кучерики», «Ходить гусачок», «Унадився журавель» , подарувати  хореографічну ліричну рапсодію «Сіла птаха». А ще   це була добра нагода вшанувати  День української писемності та мови прекрасними поезіями Ліни Костенко, порадіти щедрому урожаю Осені, вшановуючи нелегку працю дорослих.

Отож бо, кожне свято по вікових групах перетворилося на зустріч малюків з інтерактивною казкою Осені, з захоплюючими музично-ритмічними іграми, піснями, запальними таночками, безліччю позитивних емоцій від спілкування з музикою, казковими героями – Лісовичком (Яременко І.М.), сріблястим Дощиком, Їжачком – Хитрячком, смачними дарунками і т.д.

Неабияких зусиль до проведення святкових дійств Осені доклали музичний керівник  Нагорна І.В., всі вихователі та кухарі  закладу. Про батьківську родину, що є активними учасниками в усіх наших справах і починаннях, варто сказати особливі слова вдячності. Бо давно налагоджена в нас така взаємодія у тріаді «Педагоги – Діти – Родина», що дозволяє висувати єдині національно-патріотичні, культурно-етнічні вимоги до дітей і дорослих та ще й виховує малят справжніми громадянами і патріотами рідної держави.

 

Переглядів: 267 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar