Головна » 2016 » Березень » 22 » Змагання туристів
17:35
Змагання туристів

18-20 березня на базі спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 відбулися змагання з техніки пішохідного туризму у заліку Відкритого Кубку Чернігівської області, організовані федерацією спортивного туризму, управлінням освіти Ніжинської міської ради та Центром туризму і краєзнавства. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з міст Переяслів-Хмельницького, Борисполю, Бучі, Прилук, Новгород-Сіверського, Варви, Талалаївки, Чернігова, Славутича, Броварського району та Ніжина.

У старшій групі місця посіли команди: І – м. Ніжина,

      ІІ – м. Новгород-Сіверського,

      ІІІ – м. Варви.

У молодшій групі: І - м. Варви,

  ІІ – м. Новгород-Сіверського,

  ІІІ – м. Ніжина.

Тренували команди міста Ніжина  співробітники та вихованці ЦТКУМ Герасименко А.В. та Шевченко В.А.

19-20 березня у м. Чернігові відбулися змагання зі спортивного орієнтування у заліку VІ спортивних ігор школярів області.

До складу команди міста Ніжина увійшли вихованці Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді - учні ЗНЗ № 2, 9, 16, 17, міського ліцею.

Тренери команди – Гребенніков І.О. та Потильчак А.М.

Не зважаючи на складні погодні умови, адже змагання проходили під відкритим небом, команда міста посіла ІІІ місце у загальному заліку, уступивши лише 1 бал команді Бахмацького району. У змаганнях брали участь команди з Чернігова, Бахмацького та Козелецького районів, Куликівки, Ніжина.

Переглядів: 508 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar