Головна » 2019 » Квітень » 23 » ЗДІЙМАЮТЬСЯ В НЕБО ЯСКРАВІ РАКЕТИ! ПОПЕРЕДУ НАША КОМАНДА "ПЛАНЕТА"!
15:22
ЗДІЙМАЮТЬСЯ В НЕБО ЯСКРАВІ РАКЕТИ! ПОПЕРЕДУ НАША КОМАНДА "ПЛАНЕТА"!

20 квітня 2019 року на базі аеродрому ТСО с. Чемер Козелецького району відбувся ІІІ етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки). Організатором заходу був Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 5 команд із Ніжинської, Новгород-Сіверської станцій юних техніків, Куликівського центру позашкільної освіти, Семенвського центру дитячої та юнацької творчості, Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Всього 29 учасників (57 моделей) змагалися у таких класах моделей: S-4-А, S-6-А/2, S-7 (напівкопія), «Салют-А/2». Команду «ПЛАНЕТА» Ніжинської СЮТ представили 13 вихованців під керівництвом Панахна В.В., Приданнікова Д.Б.,  Шуляка С.В., Івченка С.С. Була розіграна особисто-командна першість в різних класах моделей. До командного заліку увійшли результати трьох класів моделей. Це моделі на тривалість польоту на парашуті, модель зі стрічкою, модель-копія на реалізм польоту.

 В усіх класах ніжинці вибороли призові місця і впевнено посіли перше командне місце в загальному заліку. В особистому заліку відзначились Радченко Олександр – І місце в класі моделей ракетопланів, Скороход Андрій – 3 місце в класі ракетопланів, Дубровний Михайло – другий в класі моделей на тривалість польоту зі стрічкою, Примушко Андрій та Кирієнко Іван – ІІ і ІІІ місця відповідно в класі моделей з парашутом. В класі моделей-копій всі призові місця у ніжинців. Перший – Примушко Андрій, який продемонстрував чудовий політ своєї ракети Lambda 4S. На другому і третьому місцях Білим Ярослав і  Ляхов Денис з моделями Terrier-Orion.

Вітаємо наших переможців та чекаємо від них нових звершень!!! Наступна спортивна подія чекає юних спортсменів з 8 по 15 травня у місті Дніпро, де відбудуться Всеукраїнські змагання.

Приданніков Д. Б., керівник ракетомодельного гуртка Ніжинської СЮТ

Переглядів: 66 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar