15:10
Засідання школи резерву керівних кадрів «Крок у майбутнє»

Роботу  школи «Крок у майбутнє» для завідуючих та вихователів-методистів міста, що проходила на базі дошкільного навчального  закладу №13  «Берізка»,  відкрив начальник управління освіти Ніжинської міської ради С.М.Крапив’янський. У своєму вступному  слові  Станіслав Миколайович відмітив важливість   підготовки  сучасних  освітянських лідерів дошкілля міста, запропонував креативний погляд на керівництво, зупинився на типології керівників, на ділових і особистісних якостях, способах мислення успішних керівників, умовно  створивши, портрет керівника освітнього закладу, якого так потребує сьогодні  сучасне суспільство.

До слухачів школи резерву керівних кадрів  «Крок у майбутнє» звернулася заступник начальника управління Н.О.Пономаренко, детально зупинившись  на Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти та плані заходів щодо реалізації Концепції. Надія Олексіївна звернули  увагу присутніх на необхідності виховувати громадян  змалечку, як носіїв і продовжувачів духовності, бо в цьому і є основне завдання української національної освіти.

Слухачі школи резерву  включилися в роботу  консалтингу , тема якого  важлива і сучасна: «Щоб колектив  став командою». Цією роботою   - цікавою і креативною,  захопила всіх  методист ММК Л.С.Василевська та  керівники  школи  резерву Н.М.Примушко  і Т.В.Серга.

Цей дошкільний  навчальний заклад  поглиблено працює  над національно-патріотичним та духовним вихованням малого українця  за Концепцією С.Русової через зв'язок з музеями   міста, художниками, митцями. Цього разу  на гостину  завітали  народна майстриня Оксана Грек та завідуюча художнім відділом  краєзнавчого музею ім..І.Спаського Н.Г.Тира.  Слухачі резерву з задоволенням спостерігали   за практичною діяльністю  з  дітьми , яку так майстерно   подавала вихователь-методист Н.Г.Парубець.

 

 

 

 

Переглядів: 573 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar