Головна » 2019 » Березень » 15 » Засідання опорної школи вчителів іноземних мов.
15:35
Засідання опорної школи вчителів іноземних мов.

    У ННВК №16 «Престиж»15 березня відбулося засідання опорної школи вчителів іноземних мов. Опорна школа на базі нашого закладу працює вже 18 років, і, сподіваємося, стала центром науково-методичної та практичної допомоги для вчителів міста. Усі члени ради опорної школи, вчителі іноземних мов ННВК №16 «Престиж», а також координатор,  методист НМК Даниленко О.Ю., ставлять перед собою мету сприяти розвитку творчої особистості вчителя іноземної мови шляхом впровадження новітніх технологій в освітній процес, керуючись засадами та вимогами  нової освітньої реформи. Працюючи над проблемою «Психолінгвістичні основи іншомовної комунікативної компетентності педагога», завжди знаходимося в пошуку нових ідей та підходів щодо організації роботи школи.                                                                                                                                   Це інтегроване  засідання  - практичний семінар «Використання краєзнавчого компоненту і комп'ютерних технологій на уроках англійської мови» було розпочато   відкритим уроком  англійської мови учителя Шостак Т.Г.  у 5Б класі за темою «Ніжин» на основі   вебінару  «Розвиток креативних здібностей учнів з використанням краєзнавчих матеріалів про Ніжин», проведеного 14.03.2019 р. учителем англійської мови ННВК №16 «Престиж» Шостак Т. Г. на базі факультету іноземних мов НДУ. Педагог показала не тільки цікаві прийоми та методи роботи, але й  продемонструвала в дії  свою нову роботу -  робочий зошит «Nizhyn» для учнів середньої ланки.  

У програмі семінару були також «Методичні лайфхаки» від учителів-учасників вебінару та семінару про використання ними краєзнавчих матеріалів про Ніжин. Цікавими та корисними назвали учасники засідання майстер-класи «Використання веб-квесту в освітньому процесі »( учитель інформатики Миколаєнко В.В.) та  «Тренувальні вправи у середовищі «Learning Apps» (учитель інформатики Богдановська Л.І).

           Висловлюємо щиру вдячність  факультету іноземних мов НДУ на чолі з деканом Тезіковою С.В. за багаторічну плідну співпрацю. Викладачі беруть участь у роботі опорної школи, маємо спільні пректи, заходи, тижні педагогічної майстерності. Ця підтримка надає нам ще більшої наснаги. 

Переглядів: 98 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar