Головна » 2016 » Квітень » 18 » Запрошуємо вчителів до участі в Українсько-Польській зустрічі-світці
12:34
Запрошуємо вчителів до участі в Українсько-Польській зустрічі-світці

 

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти «Пошук» Товариства Лева (Львів, Україна) запрошує вчителів середніх шкіл та гімназій (які працюють з учнями віком 11-16 років) взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю. До участі у «сватці» запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.
Тренінг-сватка відбуватиметься з 27 по 30 червня 2016 р у Варшаві.

Для налагодження співпраці запрошуються школи Західної та Центральної України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Житомирської, Черкаської, Київської, Чернігівської.

Завдяки «сватці» школи матимуть можливість знайти партнерів у Польщі, спільно з якими зможуть організувати обмін молоддю. Також учителі, що братимуть участь у зустрічі, зможуть вдосконалити свої навики у написанні освітніх проектів.

Під час тренінгу буде можливість розповісти про школу, яку представлятиме учитель, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, дізнатися більше про систему освіти у Польщі та спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю.

Учасники тренінгу самостійно залагоджують візове питання та самостійно добираються до місця проведення тренінгу. Фонд компенсує витрати учасників на проїзд, а також забезпечує проживання та харчування протягом тренінгу. До участі в тренінгу запрошуємо по одному представнику від школи. Кількість місць обмежена, зацікавлені в участі вчителі повинні заповнити анкету (що додається) і надіслати на адресу poshuktl@gmail.com. Термін надсилання анкет закінчується 6 травня о 18.00 2016 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 16 травня 2016 року. За додатковою інформацією звертайтесь до Людмили Роман, тел.:0984449183 або 0935243003 чи до Оксани Чабан, тел.: 0974344400 та за електронною адресою poshuktl@gmail.com. Учасники тренінгу отримують сертифікат, що підтверджуватиме участь у «сватці».

Тренінг організовано в рамках Програми RITA — «Переміни в регіоні", що фінансуються Польсько-Американським Фондом Свободи та реалізується Фондом Освіта для Демократії.

Анкета
Інформація про конкурс
Переглядів: 489 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar