Головна » 2016 » Серпень » 5 » Запрошуємо на гостину до Хати Радості у ДНЗ № 13 «Берізка» на День Бантиків
08:10
Запрошуємо на гостину до Хати Радості у ДНЗ № 13 «Берізка» на День Бантиків

«Кожна дитяча установа має бути перш за все для дітей хатою радості, де діти могли б вчитися без примусу, гратися, перебувати в оточенні щирої приязні, задовольняючи свої дитячі інтереси.» Софія Русова. Саме до такої «Хати Радості» ми запрошуємо всіх вас.

Феєрія дитячих свят в ці літні серпневі дні особлива, бо містить в собі незбагнену силу емоційно-захоплюючих відчуттів для дошкільників. Цього разу в ДНЗ №13 «Берізка»  яскравий, неповторний, веселий, чарівний – «День Бантиків».

Ось вони – різнокольорові бантики у косичках і зачісках, на сукнях і ляльках, у вигляді краваток і капелюшок на дівчатках і хлопчиках! Нескінченне розмаїття кольорів і відтінків створює гарний настрій і кличе всіх дітей до творчості у художній майстерні - «Його величність – Бант!». Вихователь Камінська О. М – сьогодні чарівна Мальвіна з відомої казки, ведучі свята Бантиків – вихователі Куранда І.В і Вергун І.А, натхненно розкривають секрети творення краси своїми руками і у фарбах, і у солоному тісті. Вправні рученята діток під керівництвом досвідченого педагога Хорешко Н. В вирішили виліпити віночок із бантиків для Літечка. А ось в ательє «Міні красунечок» кипіла жвава робота по створення величезних бантів зі стрічок, насіння, кольорових ґудзиків і блискучих паєток. Бантики з макаронних виробів дітей захопили з небувалою пристрастю, а допомагали їм творити диво-вироби талановиті, досвідчені вихователі – КОЛЕСНИК. А.В, Парубець Н.Г. Творчі атмосфері незвичайного дня, сприяли ніжні мелодії і веселі пісні, які натхненно дарувала молодий музичний керівник Ємець В.І.

А попереду всіх чекало дефіле! Ось вони, наші малюки, наші красунечки і красені – від маленького до майбутніх школяриків, розмістились у власноруч зроблених фото рамках із бантиків.

…У такі хвилини відчувається по особливому, як розкривається у наших діток здатність до художнього, духовного бачення світу краси і добра, і задовольняється природжена потреба у самовираженні засобами мистецтва.

Браво дитячій творчості! Браво радості малят у Хаті Радості!

                Примушко Н.М

                                         Завідувач ДНЗ №13 «Берізка»

                                                       Заслужений працівник освіти України

Переглядів: 290 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar