17:04
Заміна вікон у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4

Навчально-виховний процес закладів освіти значною мірою залежить від якості матеріально-технічної бази. Не секрет, що підготовкою закладів освіти до нового навчального року в основному займалися батьки. У поточному навчальному році з ініціативи міського голови Лінника Анатолія Валерійовича, яку підтримали депутати міської ради, було організовано заміну віконних блоків на склопакети.

Проблема щодо необхідності заміни вікон у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 виникла давно. З 2013 року за кошти батьків було замінено 7 старих вікон на сучасні металопластикові.

Цього року за сприяння міської влади та Управління освіти у навчальному закладі замінено ще 15 вікон. Ця підтримка — свідчення турботливого ставлення до підростаючого покоління, до проблем школи.

Протягом двох тижнів віконні блоки було замінено на сучасні якісні склопакети, належним чином відремонтовано віконні відкоси.

Адміністрація, педагогічний колектив ,батьківський комітет, учні школи щиро вдячні міському голові Ліннику А.В., депутатському корпусу, начальнику Управління освіти Крапив’янському С.М. за розуміння і вирішення проблем, які виникають перед школою, і за конкретну допомогу у зміцненні її матеріально - технічної бази, що сприяє покращенню умов для перебування дітей у закладі, для їх навчання і виховання.

Директор ЗОШ №4 Манойленко О.І.

Переглядів: 348 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar