Головна » 2016 » Червень » 16 » Захоплююча екскурсія, повна незабутніх вражень
10:28
Захоплююча екскурсія, повна незабутніх вражень

Цікавим і багатим на враження видався відпочинок дітей у закладі з денним перебуванням «Веселка» при Ніжинській ЗОШ І – ІІІ ст. № 6. Згідно з планом роботи закладу, 14 червня на швидкому автобусі з бадьорою піснею діти разом із вихователями і вожатими закладу вирушили до загону спеціального призначення МНС на екскурсію. Не могли стримати захопливих вигуків діти, вперше побачивши, так близько, літаки та вертольоти, що стояли на злітній смузі.

І ось діти вже в літаку. Один літак, який бореться з великими пожежами, піднімаючи в повітря і скидаючи у вогонь 8 тонн води, інший літак – здійснює фото- відеозйомку для топографічних карт. Цікаво було посидіти і в кріслі пілота, і на місці штурмана. Здалеку діти побачили, як літак готують до польоту серйозні та зосереджені військові інженери, як перевіряють злагодженість кожної деталі літака.

Учні та вчителі щиро подякували за таку захоплюючу екскурсію командиру спеціального авіаційного загону Коробці Івану Миколайовичу та екскурсоводу Андрію Миколайовичу, а також усім військовим, які супроводжували дітей.

 

 

Директор школи                            Т.В.Кагітіна

Переглядів: 278 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar