Головна » 2015 » Серпень » 18 » За все ми дуже вдячні Вам !
14:34
За все ми дуже вдячні Вам !

Люди будівельних  професій таких потрібних і важких… Зовсім недавно відзначали їх професійне свято – День Будівельника України. Це в їх золотих руках якість виконаних робіт, хороший настрій дорослих і малечі на роки. Це вони в нестерпно-спекотні серпневі дні, майже без відпочинку, зводять новенький дах нашого Храму Дитинства – дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №13 «Берізка», де виховується 230 маленьких ніжинців.

Одна справа – на картині побачити будівельників, а тут вони ж поруч! Можна близько розглянути їх золоті руки, скромні посмішки, подивитись, як іде будівництво даху, а  піклувалася про це  місцева влада нашого міста, управління освіти  Ніжинської міської ради .

Роботи по благоустрою ведуть будівельники ТОВ «Творець»  - М.Бесараб, В.Сірик, А.Марченко, Г.Можчиль, В.Сітниченко під керівництвом досвідченого будівельника, депутата Ніжинської міської ради В.Кубрака. А він частенько навідує тепер до садочка! Від господарського ока Віталія Михайловича не заховалась  навіть краса нашого  ландшафтного дизайну. І вирішив він додати краплинку до тієї краси, створеної руками батьківської толоки - бордюри  до квітників з чорнобривцями. Приємно!  Квітники наші  стали особливо привабливими. А вдячні діти  принесли всім будівельникам за їх нелегку працю смачних яблук прямо з під яблуньки, що так рясно вродила цього року  в саду  дошкільного навчального закладу.

                                                                    Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко

 

Переглядів: 317 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
avatar