Головна » 2017 » Лютий » 1 » За кілька кроків до атестації педагогів
13:06
За кілька кроків до атестації педагогів

За кілька кроків до атестації педагогів

«Вихователь мусить бути творцем,

а якщо  його праця лише ремесло,

то немає в світі тяжчого ремесла…» Софія Русова

        

Творчість, а тим більше педагогічна,  не виростає  на порожньому місці, творчість – то преригатива професіоналів. В цьому кожного разу переконуюсь, коли  торкаюсь святого  і справжнього,   неповторно-цікавого , схожого на мистецтва  - діяльності  вихователя ДНЗ №13  «Берізка»  Колесник Альони Володимирівни. Дев’ятий рік поспіль працює,  але скоріше творить улюблену справу цей вихователь, постійно йдучи  на випередження часу, з освоєнням  і втіленням в практику  своєї роботи  національної Концепції  виховання Софії Русової, новітніх освітніх технологій.

Не за горами  важлива подія для всіх освітян міста - атестація педагогічних працівників. Цього року  Альона Володимирівна  в числі  тих педагогів, що  атестуються. Педагогічний доробок  цього   відповідального, принципового  , творчого вихователя  колоритний і багатогранний – поглиблена робота над   технологією музейної педагогіки. Саме вона відкрила  Декаду педагогічної творчості  і запросила  до  своїх вихованців старшого дошкільного віку і улюбленої  «Мовленнєвої світлиці». Закохана в історію козацької слави Гетьманського періоду, в творчість художника–земляка баталіста  М.Самокиша, вихователь вправно  повела дітей стежинками  музейної педагогіки, запросивши до міні-музею  з розглядом  і скрупульозною роботою  над  мовою кожного малюка за репродукціями його картин.  Чудово організувала художньо-продуктивну діяльність , а це прикрашення козацьких   сорочок , приготування улюблених вареників, де   і пісня співалася , і справа робилася хвацько, як годиться! Скільки діти знають, скільки вміють!

Радіє серце, що   мають наші дошкільники, батьки, колеги в особі  Колесник А.В.  справжнього друга, досвідченого  педагога, творця прекрасної країни   - Колиски Дитинства, Колиски Любові.

 

                            Завідувач ДНЗ №13      Н.М.Примушко

Переглядів: 252 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar