Головна » 2016 » Жовтень » 17 » «За честь! За славу! За народ!»
15:14
«За честь! За славу! За народ!»

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни - це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків сама ІСТОРІЯ!

Тож з метою відзначення цього славного свята у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 пройшов ряд виховних заходів.

У шкільній бібліотеці на всіх читачів чекала викладка матеріалів, присвячених боротьбі українського народу за свою незалежність, у кожному класі проведено години спілкування, на яких «Покрова Пресвятої Богородиці – покровителька українського козацтва», між учнями 3-х класів проведено змагання «Ми – козаки»  розваги», учні 8-х класів взяли участь у «Козацьких розвагах».

12 жовтня в актовій залі школи відбувся святковий концерт ««За честь! За славу! За народ!». На заході були присутні учасники бойових дій в зоні проведення АТО Гавриленко О.О., Бесараб А.І., мама випускника нашої школи Яковенка Д., який загинув,захищаючи незалежність нашої держави, Яковенко Л.Г., його дружина Яковенко І.М. та маленький синочок Кирилко, учасниця волонтерського руху Лисивець О.Г.

          Пісні про мужні та героїчні вчинки наших захисників, слова привітання на адресу українських воїнів, спогади про подвиги, хвилина мовчання не залишили байдужими нікого. А присутність героїв сьогодення, їх слова перетворили святковий захід на щиру зустріч однодумців.

          Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь - саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку - це святий обов`язок кожної людини. Пам'ятаймо про це!

 


Переглядів: 280 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar