Головна » 2016 » Вересень » 26 » З любов’ю у серці!
16:17
З любов’ю у серці!

З любов’ю у серці!

З перших днів існування  Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, з 1984 до       2000 року очолював новий навчальний заклад, педагогічний та учнівський колективи її перший директор Демиденко В’ячеслав Опанасович.

Це була енергійна, життєрадісна, працьовита, мудра  людина із сучасними поглядами на освіту. Він був переконаний у всеперемагаючій силі любові до дітей у загальній системі їх навчання та виховання. І демократичний стиль керування навчальним закладом дозволяв йому успішно управляти найбільшою школою міста.

Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 і на даний час не втрачає зв’язок з першим директором закладу, запрошує його на шкільні свята. Нещодавно В’ячеслав Опанасович відзначив свій 80-річний ювілей. Школа, звичайно, не залишилась осторонь від такої значимої події у житті першого директора навчального закладу і привітала його зі святом.

Тож нехай на життєвому небосхилі Демиденка В’ячеслава Опанасовича  панує здоров’я, радість на довгі та щасливі роки, а Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст.       № 15 залишиться тією ясною зірочкою, яка буде додавати йому життєвої наснаги та зігрівати своїм теплом!

Педагогічний колектив Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 289 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar