Головна » 2015 » Грудень » 8 » З Днем Збройних Сил України, дорогі наші !
13:27
З Днем Збройних Сил України, дорогі наші !

     Найважливішим  пріоритетом національно-патріотичного виховання дошкільного навчального закладу №13, є формування у малят ціннісного ставлення  до свого народу, Батьківщини, держави, нації, воїнів збройних  сил України.  Саме  напередодні  святкування Дня збройних сил України  вихованці   нашого садочка завітали  з  літературно-музичною композицією «Доки є герої – буде і держава!» до  військомату міста , до давніх  і улюблених друзів дошкільнят – воїнів АТО, яких неодноразово зустрічали  в себе.

         На сьогодні у дошкіллі  є багато  невикористаних резервів - засобів, форм, методів і прийомів, які слід активно запроваджувати у виховний процес з проблеми патріотичного виховання.  Всі ми – дорослі,  маємо усвідомити, що національно-патріотичне виховання    не починається і не закінчується  розфарбовуванням парканів  і майданчиків у кольори національного прапора, дитячими ранками з віночками і вишиванками і т.д. Існує  досить  особистісна грань між  справді ціннісним ставленням до світу, до воїнів, захисників, волонтерів і псевдопатріотичними уявленнями.

Ми, педагоги і батьки, пішли  дієвим шляхом - налаштування  і практичної допомоги разом з дітьми  - підготовки  до  подібних зустрічей з воїнами, а тим більше такого  важливого  свята всієї країни, як День Збройних  сил  України. Всім садочком готували  квіти - сувеніри, вітання, вивчали  вірші, пісні, танці, ліпили вареники, бо керувалися принципом, що першорядне значення для виховання національно-патріотичних почуттів у дошкільнят має приклад дорослих.

Нас зустрічали  воістину  тепло  і гостинно, оплески військових переходили в бурхливі овації, а далі  - сам відважний бойовий військовий комісар Якущенко В.М. дякував дітям і вручив солодощі.

         Діти щасливі поверталися до садочку  і  чомусь пригадалася думка Марії Терези, яка на запитання : «Що робити, аби зберегти мир на Землі?» відповіла: «Просто ідіть додому і любіть тих, хто поруч.»

 

                                 Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

 

Переглядів: 317 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar