Головна » 2019 » Лютий » 20 » «Welcome to France» - тиждень англійської мови, присвячений Франції
11:58
«Welcome to France» - тиждень англійської мови, присвячений Франції

В ЗОШ №10  з 18.02.2019 по 23.02.2019 р. проходить тиждень англійської мови, присвячений Франції «Welcome to France».  Відомо,  що 21 березня 2018 року Міністр закордонних справ  України Павло Клімкін та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосили про проведення Року французької мови в Україні. Французька мова в закладі не вивчається,  проте вирішили познайомити своїх учнів з цікавою і неординарною країною – Францією через англійську мову.  До проведення тижня готувалися заздалегідь. Учням було запропоновано виготовити стіннівки про країну, різні види мистецтва, видатних французьких музикантів, співаків, акторів, письменників… Не залишилися поза увагою і відомі французькі бренди ( Коко Шанель, Крістіан Діор), сучасна мода, традиційна кухня, свята тощо. На кожній перерві учні насолоджуються магiчною французькою музикою та чарівними пiснями.

Тиждень англiйської мови розпочато проведенням виховного заходу "Welcome to France" для учнів 9 класів, де вони познайомилися з видатними мiсцями: Ейфелевою вежею, яка є не просто 300 метровою сталевою конструкцiєю, а справжнiй символ Парижу, Трiумфальною аркою, яка побудована на площi Шарля де Голя... Прослухали та подивились романтичне відео " Пiд небом Парижу",

 Одинадцятикласники мали унікальну можливість побувати на екскурсії у Луврі. Хоча подорож була віртуальною, а екскурсовод говорив англійською, учням дуже сподобався такий вид роботи. До того ж, для них тема мистецтва є актуальною і цікавою, бо на уроках зараз вони вивчають живопис та скульптуру. Багато історичних фактів про Лувр як одну з найбільших у світі мистецьких галерей були новими та захоплюючими для підлітків. Кожен отримав безцінний досвід та знання. Такий вид екскурсій набирає великої популярності останнім часом.

Також про Францію дізналась і малеча 1-А та 1-Б класу. Вони разом з учителями виготовляли з паперу Ейфелеву вежу, провели бесіду про символи України та Франції.  Учні були активними, старанними, креативними.

У вівторок до учнів молодшої школи завітали "strolling musicians". Діти були дуже раді познайомитись з героями. "Strolling musicians" занурили учнів у веселу атмосферу. Вони з задоволенням співали англійські пісні, танцювали та довго не відпускали героїв.

А ще попереду учнів очікують пізнавально-розважальні  шоу: “In  Wonder Town”, “Holidays in France”, “The Performance of  Touring Musicians”, вікторини-подорожі “A Trip around Paris”, “A Trip around Disney”, конкурси, квест “What do you know about France?”, французька музика..!

Переглядів: 63 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar