13:08
Вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

 З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройшов ряд заходів із вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Протягом тижня діяла тематична виставка історичної літератури «Запали свічку пам’яті», яку було підготовлено бібліотекарем школи. Учні мали змогу ознайомитися із книгами, які висвітлюють причини та наслідки трагедії.

З учнями старших класів 26.11.2015 учителем історії Павлюк В.І. було проведено урок пам’яті на тему «Голодомор в Україні: події, факти, уроки

У шкільному музеї з ініціативи директора школи, учителя історії Манойленка О.І. було створено виставковий стенд «Люди правди», де використано матеріали Українського інституту Національної пам’яті та Служби безпеки України Тут і британський журналіст, який без дозволу потрапив до Радянської України, і відомі американські історики, які десятиліттями досліджували історію Голодомору, і письменник, що писав під страхом ув'язнення, і вчителька, яка вела щоденник. Ці різні люди є героями однієї виставки.

Стенд також містить матеріали кримінальної справи про геноцид в Україні в 1932-33 роках, зібрані з архівів СБУ.

Учні 9 класу здійснили тематичну екскурсію до пам’ятника жертвам голодомору та політичних репресій, де вони вшанували пам’ять загиблих, запаливши свічки.

 

Переглядів: 408 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar