Головна » 2017 » Січень » 5 » Вшанування інтелектуалів Ніжина
14:51
Вшанування інтелектуалів Ніжина

Вшанування інтелектуалів Ніжина

 5 січня 2017 року  у великій залі міськвиконкому вперше відбулося свято її величності науки, вшанування 60-ти переможців міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

Міський голова Лінник А.В. привітав учнів, які посіли перші місця у   ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів. ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: швидкості, насиченості інформацією, вміння орієнтуватися в сучасних технологіях. Анатолій Валерійович відмітив, що у нашому місті зростає потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. Це гордість та надія нашої України, міста, кожної родини.  Міський голова висловив подяку вчителям, які підготували   переможців.

Привітав учасників зібрання  й заступник міського голови  Алєксєєнко І.В.,  який відмітив, що людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Тому необхідно весь час працювати над собою, іти вперед до мети, бути вдячними своїм батькам за те, що вони, діти,  завжди знаходять їх порозуміння.

До привітань приєднався Крапив’янський С.М., начальник Управління освіти  , який зазначив, що переможці вже зробили перший крок до майбутніх  перемог і успіхів, а з 10 січня захищатимуть честь свого міста на обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. Побажав і надалі бути першими та прославляти рідне місто. Станіслав Миколайович подякував міській владі, особисто Анатолію Валерійовичу Ліннику, депутатам міської ради за підтримку освіти, допомогу у вирішенні проблемних питань.

 Учні отримали  солодкі подарунки від  влади та дипломи Управління освіти.  

 Слова подяки  висловили:  Мицик Сергій, учень 8 класу Ніжинський НВК № 16 «Престиж»,Ярмоленко Софія, учениця 9 класу ЗОШ № 15, Шилова Руслана, учениця 11 класу гімназії № 3.

Художні номери підготували гуртківці Будинку дітей та юнацтва.

 

 

 

 

Переглядів: 323 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar