Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Україна –це ти», та Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Planet stars»
08:24
Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс «Україна –це ти», та Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Planet stars»

Вітаємо 8-ми кратних переможців Ніжинського Будинку дітей та юнацтва

21 жовтня в будівлі Київського університету ім. Б.Грінченка проходив Всеукраїнський вокально-хореографічний  конкурс «Україна –це ти», та Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Planet stars».

Ніжинський Будинок дітей та юнацтва в столиці представляли Зразковий хореографічний ансамбль «Арабеск» відразу в трьох різних вікових категоріях (кер. Лисиця Оксана Анатоліївна), та солістка вокального гуртка «Співаночка» Маша Івченко (кер. Тітова Марина Ігорівна).

Танцюристи порадували журі та глядачів київської сцени наступними номерами:

  • І вікова категорія «Бджолина родина»;
  • ІІІ вікова категорія «Маестро, музика!»;
  • ІV вікова категорія «Мелодія».

Солістка Маша Івченко виконала пісню «За вікном»(авт. Ілона Галицька).

Як результат – всього ВІСІМ перших місць. Тяжкий вантаж від втоми та переживань де й подівся у всіх вихованців, та й погода ніби раділа за наших переможців.

Бажаємо вихованцям Ніжинського Будинку дітей та юнацтва нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Переглядів: 58 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar