Головна » 2016 » Квітень » 1 » «Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» стартувала у Ніжинській ЗОШ І-ІІІст.№17
09:35
«Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» стартувала у Ніжинській ЗОШ І-ІІІст.№17

31.03 2016 року у ЗОШ І-ІІІст №17  відбулося представлення  «Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа», яка діє за сприяння  Міністерства освіти і науки України спільно з Європейським Центром ім. Вергеланда (Осло, Норвегія) за підтримки Ради Європи.

Цього дня у школі були запрошені представники громади - мікрорайону школи, батьки, депутати міської ради, керівництво військової частини ,директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, учні- члени учнівського самоврядування.У виступах начальника управління освіти Крапив’янського С.М., директора школи Власенко Т.Ф. звучало бажання введення змін у  роботу закладів, у розвиток партнерських стосунків між громадою, педагогами, учнями та батьками.

Презентували Програму тренери, які закріплені за Ніжинською ЗОШ №17,- Тетяна  Володимирівна Мелещенко, доцент кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Лілія Василівна Гонюкова , професор кафедри державної політики та суспільного розвитку Національної академії державного управління при Президентові України.

 Із задоволенням учасники зустрічі взяли участь у тренінгу, де вчилися визначати проблему закладу, поважати думку інших, працювати в команді, а головне- бути готовими та впроваджувати зміни в освіті, у своєму навчальному закладі.

Надалі тренери будуть працювати у ЗОШІ-ІІІст.№17. Своїми напрацюваннями буде ділитися цей заклад.

 

                                                        Н.О.Пономаренко, учасник проекту

Переглядів: 310 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar