Головна » 2016 » Квітень » 28 » Всесвітній день охорони праці
15:59
Всесвітній день охорони праці

28 квітня 2016 року  на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, яка є опорною з охорони праці,  відбувся конкурс-вікторина серед учнів навчальних закладів міста на тему «Безпечні умови праці – усій українській нації», присвячений Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається саме в цей день.

Змагання відкрила заступник начальника управління освіти Пономаренко Н. О., привітала школярів та побажала їм успіху в змаганнях.

У заході взяли участь начальник відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профілактики захворювань у місті Ніжині Бондаренко А. Л., завідувач навчально-консультативного пункту ЦЗ населення в місті Ніжині Ярошовець В. П., головний спеціаліст відділу надзвичайних ситуацій Марченко Н. П., адміністрація закладів,  педагоги,  учні загальноосвітніх шкіл.

У формі брейн-рингу змагалися дві команди, сформовані з восьмикласників усіх загальноосвітніх закладів міста.

Під час вікторини розглядались актуальні питання на знання правил безпеки у побуті, школі,  довкіллі.

Змагання проходили у чотири раунди:

І раунд – «Хто перший»;

ІІ раунд – «Фотопитання»;

ІІІ раунд – «Життєві ситуації»;

ІV раунд  – «Далі... далі...».

Учасники конкурсу не тільки перевірили свої знання надзвичайно важливих правил та показали вміння працювати в команді, а й отримали насолоду від спілкування. Діти принесли з собою плакати, постери, що рекламували безпечну поведінку.  Кожен учасник змагань отримав диплом управління освіти Ніжинської міської ради.

.

Переглядів: 295 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar