Головна » 2018 » Листопад » 21 » Всесвітній день дитини!
11:21
Всесвітній день дитини!

Шановні учасники освітнього процесу! Дорогі діти!

Будь-яке свято для дитини - це радість. Хто не любить веселитися, відпочивати і проводити час із друзями?! А якщо з тобою святкує вся планета?! Це круто в мільярди разів!

Коротко із історії свята.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала усім країнам відзначити день дитини 20 листопада, як день солідарності і дружби дітей на планеті.

 Через 5 років, у 1959, ця дата підкріпилася ще й знаковою подією - 20 листопада була прийнята Декларація прав дитини, а в 1989 - Конвенція прав дитини. Обидва документи є обов'язковими, вони встановили непорушні права дітей на повноцінний розвиток у суспільстві без насильства, жорстокості, голоду та експлуатації.

 20 листопада 2017 року  дитяче об’єднання «Веселкова країна» закладів загальної середньої освіти м. Ніжина започаткувало  свято під гаслом «У центрі Всесвіту дитина», яке сьогодні ми відзначаємо вдруге.

 Зі святом Вас, юні друзі!  Успіхів Вам та щасливого дитинства, нових вершин і досягнень для розквіту нашої неньки України.

Сьогодні до відзначення цього свята ми, дорослі, пропонуємо Вам спілкування через Інтернет. Це по-новому, по-сучасному і головне, ми знаємо, що ви це любите!

Отже, гарного Вам дня і святкового настрою!

Начальник Управління освіти                                  Крапив'янський С.М.

Посилання на сайт, святкування  Всесвітнього дня дитини в навчальних закладах міста Ніжина : https://www.facebook.com/groups/174708256810596/


 

Переглядів: 73 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar