Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Впровадження програми «Абетка харчування» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
08:15
Впровадження програми «Абетка харчування» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Програма «Абетка харчування» рекомендована Міністерством освіти і науки України та схвалена до використання у навчально-виховному процесі школи згідно з рішенням науково-методичної ради з питань освіти інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Модульна освітньо-виховна програма для учнів «Абетка харчування» спрямована на формування культури правильного харчування.

12.10.2016 року Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. розпочала  співпрацювати із інноваційною компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту створення спільних цінностей «Нестле Здорові Діти».

Ця програма є актуальною для дітей початкових класів, матеріал доступний, яскравий, цікавий, а подорож із казковими персонажами захоплює.  Кожен учень 1-4-х класів отримав зошит «Абетка харчування», а класні керівники – методичні посібники, які зможуть використовувати в своїй роботі  для розвитку культури правильного харчування та здорового способу життя серед  дітей молодшого шкільного віку. Це сприятиме засвоєнню дітьми правил здорового харчування для подальшого їх розвитку та профілактики здорового образу життя.

 

Переглядів: 418 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar