Головна » 2018 » Березень » 30 » Візит Ліги старшокласників Ніжина до офісу представництва ООН в Україні .
16:48
Візит Ліги старшокласників Ніжина до офісу представництва ООН в Україні .

27 березня Ліга старшокласників Ніжина у супроводі заступника директора НБДЮ Постнікової О. Ю та свого керівника Тимченко А. В. в компанії представників Комітету Молодіжного банку ініціатив Ніжина та ГО "Створімо майбутнє разом" здійснили освітній візит до офісу представництва ООН в Україні та зустрілись у Міністерстві молоді та спорту України із заступником міністра Олександром Яремою. Молодіжна делегація нашого міста мала можливість дізнатися більш детально про історію створення Організації Об'єднаних Націй, структуру та можливості, які вона надає молоді, ознайомилися з глобальними цілями сталого розвитку за допомогою кольорових інформаційних кубиків.

У цей же день в дружній, невимушеній атмосфері пройшла надзвичайно мотивуюча та пізнавальна зустріч активних молодих ніжинців із заступником міністра Міністерства молоді та спорту України Олександром Яремою та представниками Відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Департаменту молодіжної політики. отримали відповіді на питання, що стосуються молодіжної політики та молодіжної роботи, а також спортивного життя в країні.

Лідери учнівського самоврядування дякують всім, хто гостинно зустрічав їх у столиці та долучився до організації даної поїздки. Особлива подяка Управлінню освіти Ніжинської міської ради за фінансову підтримку їх в цій важливій подорожі.

 

Переглядів: 180 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar