Головна » 2017 » Квітень » 26 » Вивчення «Абетки дорожнього руху» або «1000 та 1 поворот» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №15
09:19
Вивчення «Абетки дорожнього руху» або «1000 та 1 поворот» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №15

Вивчення «Абетки дорожнього руху»

 або «1000 та 1 поворот» в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №15

21 квітня 2017 року, в рамках проведення просвітницької роботи з недопущення дитячого травматизму на дорогах під час навчання та літніх канікул, до учнів 2-Б класу (вчитель Л.Б. Петренко) з превентивними настановами завітав старший інспектор з дорожнього нагляду Ніжинського відділу поліції, капітан поліції Олександр Васильович Клименко.

Зустріч розпочалася з перегляду тематичних відеороликів і вікторини, завдяки яким інспектор перевірив знання учнів про правила дорожньої абетки для пішоходів та пасажирів, повідомив малятам про типові порушення ПДР, розповів про необхідність використання світловідбиваючих елементів на одязі та шкільних портфелях.

Основною частиною зустрічі став практикум, під час якого діти мали змогу випробувати себе як в ролі пішоходів, так і в ролі водіїв та пасажирів.

Сюрпризом для учнів виявився надзвичайно цінний подарунок: школярі отримали книжки голови ГО «Traffic Challenge» Ольги Дробишевої «1000 та 1 поворот». Ця книга в ігровій формі поєднує в собі гумористичні оповідання і захоплюючі розвивальні ігри, чудові емоційні ілюстрації та цікаві факти. Завдяки інтерактивним вправам і дотепним віршам дітям значно легше вивчити і запам’ятати «Абетку дорожнього руху».

У книзі досить доступно розписано про найбільш повторювані ситуації, які виникають на дорогах, представлені захоплюючі історії про правила поведінки пішоходів та водіїв, що допомагає маленьким учасникам дорожнього руху зрозуміти, як правильно орієнтуватися під час різних подій, котрі можуть трапитися з ними на дорозі.

Безпечного дорожнього руху дітям!

Адміністрація

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 241 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar