Головна » 2017 » Червень » 6 » Віват, канікули! Віват, «Промінь»!
14:36
Віват, канікули! Віват, «Промінь»!

Віват, канікули! Віват, «Промінь»!

         Літо - така довгоочікувана  пора року. У ліцеїстів  з'явилась прекрасна нагода відчути  його  перший теплий дотик у мовному таборі «Промінь», де буде й можливість невимушеного спілкування з друзями,  і безліч  цікавих екскурсій, і різноманітні змагання та творчі конкурси, і  радість відкриття й пізнання нового на заняттях, коли у веселій, інтерактивній  формі ліцеїсти вдосконалюватимуть  знання з англійської мови.На відкритті  мовної зміни усіх присутніх привітали  директор ліцею Алєксєєнко С.Г. та  директор табору «Промінь» Кошова Л.С.

У світі існує понад 3 тисячі мов. Але є одна, за допомогою якої людина може передати всю багатогранність емоцій та почуттів, які вона переживає – мова пісні. Авторська композиція у виконанні Потьомкіної Олени «Don’t cry!» не залишила нікого байдужим.

Літо – найромантичніша пора року, коли теплими вечорами під зорями народжуються римовані рядки філософського змісту. Сонет Шекспіра,  виконаний Штепурою  Анною для своїх ліцейських друзів,  викликав  шквал оплесків.

Із Днем захисту дітей  на відкритті мовного табору ліцеїстів привітала Олександра Землянська та Микола Кремез пристрасним танго . А потім всі  дружно взяли участь у проекті "Рушник дитинства", який проходив  у  парку імені Тараса Шевченка. Яскравий 50-метровий український орнамент нашого регіону, відтворений молоддю, порадував ніжинців, створюючи по-справжньому святковий настрій.

Тож побажаємо ліцеїстам весело відпочити, набратися міцних сил і неповторних вражень. Майте в житті мрію й прагніть до великих зірок!

                                       Директор мовного табору «Промінь»  Кошова Л. С.


Переглядів: 227 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar