Головна » 2019 » Червень » 21 » Вітаємо вихованців та педагогів СЮТ із високими здобутками на обласних конкурсах науково-технічної творчості
16:14
Вітаємо вихованців та педагогів СЮТ із високими здобутками на обласних конкурсах науково-технічної творчості

ПИШАЄМОСЬ ЗДОБУТКАМИ ТА ГОТУЄМОСЬ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!
 

Вітаємо вихованців та педагогів СЮТ із високими здобутками на обласних конкурсах науково-технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва!

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дипломи Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за здобуте І місце вибороли:

Ярослав Алдабаєв, вихованець гуртка «Картинг» Ніжинської станції юних техніків, за експонат «Ступиця заднього колеса карта КС-90»;

Святослав Малишев, вихованець ракетомодельного гуртка Ніжинської станції юних техніків, за експонат «Модель-копія науково-доcлідницької ракети «Terrier-Sandhawk»».

Грамотами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за високу професійну майстерність та підготовку переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» нагороджуються Опанасенко Віктор Іванович керівник гуртка «Картинг» Ніжинської станції юних техніків; Приданніков Денис Борисович, керівник ракетомодельного гуртка Ніжинської станції юних техніків.

Роботи переможців обласного етапу відправлено на Всеукраїнський етап.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»:

І місце в номінації «Вироби з природних матеріалів» посіла Пєхова Крістіна, вихованка гуртка «Дизайн» Ніжинської станції юних техніків (керівник Пасечніченко Олена Владиславівна) за експонат «Янгол»;

І місце в номінації «Інші техніки виконання: арт-мікс» отримала Піщанська Софія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Ніжинської станції юних техніків (керівник Нечваль Оксана Олексіївна) за експонат «Строкаті модниці».

Роботи відправлено на Всеукраїнський етап до УДЦПО.

 

Підведено підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. (наказ Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 19.06.2019 № 226)

Диплом Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за здобуте II місце виборола у розділі «Paper craft» Анастасія Шабанова, вихованка Ніжинської станції юних техніків (керівник гуртка Наталія Іванівна Безпала), за роботу «Хитрий лис».

Диплом Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за здобуте IIІ місце вибороли

у розділі «Найпростіші автомоделі» Іван Кот, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Ніжинської станції юних техніків (керівник гуртка Тамара Андріївна Примушко), за роботу «Модель автонавантажувача»;

у розділі «Найпростіші авіа та ракетомоделі» Денис Шуляк, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Ніжинської станції юних техніків (керівник гуртка Тамара Андріївна Примушко), за роботу «Макет космічного корабля "Союз"»;

Керівника гуртка Ніжинської станції юних техніків Безпалу Наталію Іванівну нагороджено Грамотою Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за високу професійну майстерність та підготовку переможців обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Наполегливо та сумлінно готуються ракетомоделісти Ніжинської СЮТ до участі у Чемпіонаті України та Кубку Янгеля з ракетомодельного спорту 2019 року серед юніорів та дорослих, що відбудуться 26.06-2.07.2019 у м. Дніпро.  

На цих дуже відповідальних та важливих змаганнях на Олександра Радченка, Примушка Андрія, Пархоменка Богдана та Скорохода Андрія  чекають дуже складні випробування та непроста боротьба, адже вони змагатимуться із найкращими представниками ракетомодельного спорту країни та зарубіжжя. Віримо, що за підтримки тренерів та суддів змагань Приданнікова Д. Б., Панахна В. В., досвіду та прикладу ніжинської команди дорослих у складі Шуляка С. В., Івченка С. С., Труша С. М., Струка В. М. наші юніори продемонструють гідні результати! Вдалих стартів і польотів!

 

 

Переглядів: 55 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar