Головна » 2016 » Травень » 19 » Вітаємо переможців!
09:26
Вітаємо переможців!

За результатами V обласного конкурсу «Використання інформаційно-
комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (наказ управління освіти і науки ЧОДА № 229 від 16.05.2016р.) 28 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів і 3 вихователя дошкільних навчальних закладів міста Ніжина визначено переможцями та нагороджено:

Дипломом І ступеня:

У номінації «Іноземна мова»:

Павленко Лілію Михайлівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Історія, правознавство, краєзнавство»:

Кресан Жанну Володимирівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Нагорну Наталію Миколаївну, вчителя Ніжинської гімназії № 16 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Позакласний захід»:

Барбашину Олену Володимирівну, Вергун Інну Володимирівну, вчителів Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Кресан Жанну Володимирівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Українська мова та література»:

Харитонову Антоніну Вікторівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Хімія»:

Клочкову Ольгу Анатоліївну, вчителя Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Інформатика»:

  • Косяк Інну Іванівну, вчителя  Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

 

 Дипломом II ступеня:

У номінації «Географія»:

Власенко Людмилу Володимирівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Дошкільна освіта»:

Біленьку Олену Вікторівну, Федько Ніну Миколаївну, вихователів дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 «Перлинка» комбінованого типу Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Економіка»:

Булавенко Світлану Дмитрівну, вчителя Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Іноземна мова»:

Шилову Людмилу Олександрівну, вчителя Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Математика»:

Гах Дар’ю Сергіївну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Шепетун Антоніну Іванівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Позакласний захід»:

Власенко Людмилу Володимирівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Вовкодав Олену Іванівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Матях Людмилу Анатоліївну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

 

Дипломом III ступеня:

У номінації «Біологія»:

Осипенко Ірину Володимирівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Географія»:

Дейкун Інну Олексіївну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Карпенко Валентину Олександрівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Дошкільна освіта»:

Карпенко Оксану Андріївну, вихователя дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 7 «Дзвіночок» загального розвитку дітей Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Турчин Юлію Володимирівну, вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 23 «Розвивайко» загального розвитку дітей  Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Іноземна мова»:

Рибак  Наталію Василівну, вчителя Ніжинської гімназії № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Історія, правознавство, краєзнавство»:

Ісаєнко Валентину Михайлівну, Троцюн Валентину Іванівну, вчителів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Математика»:

Левченко Світлану Анатоліївну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Позакласний захід»:

Лісогор Ніну Миколаївну, вчителя Ніжинської гімназії № 16 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Початкова школа»:

Дідик Олену Віталіївну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Івасенко Тетяну Михайлівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ніжинської міської ради Чернігівської області;

Стрілець Аллу Михайлівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Російська мова та світова література»:

Лінник Любов Михайлівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Українська мова та література»:

Колесник Олену Михайлівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

У номінації «Фізика»:

Сову Марину Василівну, вчителя Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Дипломом І ступеня:

 

 

 

Вітаємо наших учителів та вихователів!

Бажаємо наступних професійних перемог!

 

Начальник управління освіти               С.М.Крапив’янський

Переглядів: 336 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar