Головна » 2019 » Березень » 1 » Вітаємо!
09:22
Вітаємо!

16 лютого 2019 року на базі Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради (директор С. Рубан) відбувся III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

46 учасників з 4 районів, 4 міст та 11 об’єднаних територіальних громад області, Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді та Ніжинського  обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (22 команди учнів 9 - 11-х класів закладів середньої освіти з міст та районів області) отримали можливість продемонструвати  високий рівень знань з економіки: нарахування простого та складного відсотків; під час роботи з кривою виробничих можливостей та з альтернативною вартістю.  

На належному рівні виступила команда міста Ніжина - 4 місце (3 учасники - 1 диплом), яка підвищила свою результативність у порівнянні з минулим роком (у 2018 році – 10 місце та жодного диплома).

   Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

  Запорожця Дмитра Володимировича, учня 11 класу Ніжинської гімназії №3 Ніжинської міської ради Чернігівської області (учитель Булавенко Світлана Дмитрівна).

Щиро дякую Управлінню освіти за допомогу та сприяння участі команди в обласному змаганні; дирекції освітніх закладів, учителям і учням - за підготовку та досягнення, батькам -  за підтримку!

Вітаємо!

Переглядів: 100 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar