Головна » 2016 » Березень » 15 » Вихованці «Фітодизайну» та учні початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №15 на Всеукраїнській інтерактивній виставці «Це - наше і це – твоє!».
10:27
Вихованці «Фітодизайну» та учні початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №15 на Всеукраїнській інтерактивній виставці «Це - наше і це – твоє!».

Вихованці «Фітодизайну» та учні початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №15 на Всеукраїнській інтерактивній виставці «Це - наше і це – твоє!».

З 7 по 13 березня у Мистецькому Арсеналі м. Києва (під час проведення проекту Арсенал Ідей та святкування Мистецької Масниці) проходила унікальна інтерактивна мультимедійна виставка «Це – наше і це –  твоє!», організована Міністерством освіти і науки України та телеканалом ПЛЮСПЛЮС. На ній були представлені 5 400 дитячих малюнків зі всієї України, присвячені історіям, винаходам і досягненням, якими можуть пишатись українці. Виставка стала фіналом Всеукраїнського проекту «Це – наше і це – твоє!», що проходив у вересні-листопаді 2015 року.

Отримали запрошення на виставку й переможці-ніжинці – учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15 (вчителі Л.Б. Петренко, В.В. Топчій) та вихованці зразкового художнього колективу «Фітодизайн» НБДЮ (керівник Л. Б. Петренко). 

Юні митці з величезним задоволенням відвідали виставку! Зустрілися з автором мультфільму, відомим художником і арт-директором каналу ПЛЮСПЛЮС Едуардом Катихіним, який радо зустрів ніжинців, особисто для них провів майстер-клас, нагородив за перемогу. Потім дітлахи першими переглянули серію новоствореного мультфільму «Особлива червона фарба – наша!» (до якої ввійшли й малюнки переможців), захоплено «подорожували» інсталяцією-лабіринтом, взяли участь в численних розвагах, квестах та майстер-класах, дали інтерв’ю журналістам телеканалів «1+1» та ПЛЮСПЛЮС.Враження – незабутні!

Переможці конкурсу: Мирослава Павлюченко, Даша Жовтобрюх, Кароліна Пархоменко – вихованці ЗХК «Фітодизайн» НБДЮ; Анна Хилько, Вероніка Романенко – учні 1-Б класу ЗОШ № 15; Нікіта Котляр, Москаленко Олександра, Крістіна Куниця – учні 3-Б класу ЗОШ №15.

Переглядів: 407 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar