Головна » 2018 » Квітень » 3 » Весняні канікули в закладах освіти!
08:24
Весняні канікули в закладах освіти!

      Цікава подорож учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

29.03.2018 року учні 7-Б, 5-Г та 9-Г класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.     № 15 разом із класними керівниками Роздобудько С.О., Карповою Л.М. та Давиденко Л.О.  відвідали Національний науково-природничий музей НАН України, який є одним із найбільших музеїв не лише нашої країни, а й світу.

    Діти дізналися про історію зародження життя на нашій планеті, таємниці тваринного і рослинного світу, культуру народів і племен, які раніше проживали на території України, побачили рідкісні експонати: величезний плавун – вічнозелену траву, вік якої перевищує 300 мільйонів років,  скелет морської корови, слона-дінотерія, жирафа, кита, мамонта.

Особливий інтерес викликали колекції метеликів та знаменита ящірка туатару з третім оком.

Вихованці отримали естетичне задоволення від робіт всесвітньо відомих художників Івана Їжакевича, Федора Кричевського, Геннадія Глікмана та інших талановитих митців. Побували біля стели Героїв Небесної Сотні, розглянули світлини та вшанували  пам’ять Героїв, які виборювали волю українського народу.


Канікули Ніжинської школи № 1

Слово “милосердя” складається з двох частин – милість і серце, тобто «зробити милість серцю». Як просто звучить і як часом важко буває це зробити. Особливо зараз і особливо молоді. Та це не про учнів Ніжинської  школи №1.  Волонтерська організація “Палаючі серця” разом з командою джурівців продовжують опікуватись вихованцями Ніжинського центру соціальної реабілітації.

Цього разу учні закладу завітали з черговою допомогою у вигляді особистих речей: одягу, взуття, посуду та засобів гігієни. Учнів школи  вже добре знають усі працівники цього закладу, адже вони тут не вперше і,  будьте певні,  не востаннє! Тому зустрічали юних волонтерів  і діти,  і вихователь Білик Н.П. привітно.

Акція з допомоги вихованцям центру реабілітації  проводилась в школі майже місяць. Участь взяли всі класи. Завдяки небайдужим серцям класних керівників, батьків та школярів, вдалось зібрати й передати багато таких простих і водночас потрібних речей.

 Варто зазначити, що ця акція корисна для обох сторін: для тих, хто допомагає, і для тих, хто приймає допомогу. У житті трапляється всяке і кожен може потрапити у скрутне становище. Головне  - намагатись зрозуміти інших і сказати підбадьорюючі слово, допомогти чимось – ось це і буде найкращий вчинок вашого життя!

Педагог-організатор Ярош О. Б.


Канікули Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17

            Ось і промайнули весняні канікули - цілий тиждень. Проте для учнів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 вони стануть незабутніми та яскравими. Навіть досить не весняна погода не стала на заваді! Так учні початкової ланки із класоводами здійснили подорож до Ніжинського українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського, де переглянули виставу "Таємниця старого годинника". Діти вболівали за героїв казки, захоплено дивилися виставу. Учні 5-го та 6-го  класів з класними керівниками Костюченко О.В. та Шепетун А.І. відвідали міський кінотеатр, а потім влаштували пішу екскурсію центром нашого міста.

Цікавим було заняття з "Hand-made", що провела Кошова Н.В., для всіх охочих. Діти виготовляли й пасхальні дерева, прикрашаючи їх на свій смак, й писанки. Всі охочі долучилися до заняття математичного гуртка, що провела вчитель математики Дусь О.Ф. Погодьтеся, вельми корисно випробовувати свої здібності у розв'язуванні складних математичних завдань. Не гаяв часу й рій "Незламні", відпрацьовуючи стройову підготовку під керівництвом Данильченка А.С. Й звичайно всі бажаючи могли пограти в теніс, так би мовити,  взяти участь у спортивних баталіях. Прощавайте, канікули!  В понеділок почнуться уроки. Але згадка про добре проведений час залишиться...

Переглядів: 274 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar