Головна » 2016 » Липень » 28 » "Веселі старти" у «Росинці»
14:56
"Веселі старти" у «Росинці»

Спортивно-патріотичне свято «Веселі старти» пройшло в дошкільному навчальному закладі №15 «Росинка» 26 липня. Дійство об’єднало в цікавій боротьбі за перемогу дошкільників та їх вихователів.

За словами організаторів змагань, якими виступили музичний  керівник Бойко С.М.  та інструктор з фізичної культури Миколенко Н.М., такі змагання проводяться з метою залучення дошкільників до здорового способу життя та занять спортом.

З метою патріотичного виховання дітей спортивне свято розпочалось урочистим звучанням Державного гімну України та підняттям Прапору.

 Година захоплюючої, емоційної боротьби команд «Козачат» та «Барвінчат» принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 5 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи та ігри. Маленькі спортсмени отримали заохочувальні нагороди – солодкі подарунки. Такі заходи розвивають у дітей  рішучість, сміливість, почуття товариства, прагнення до взаємодопомоги, доброму відношенню один до одного, виховання любові до своєї країни.

 

                                                                                                        Завідувач ДНЗ   Півень І.В.

Переглядів: 234 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar