14:03
Вебінар для керівників навчальних закладів

18 листопада 2015 року управлінням освіти була проведена нарада керівників навчальних закладів у режимі вебінару. Проведення таких нарад дає змогу впроваджувати ІКТ в управлінську діяльність.

З питанням «Про забезпечення навчальних закладів педагогічними кадрами та підготовка кадрового резерву в навчальних закладах» виступив начальник управління освіти С.М.Крапив’янський, який наголосив: «Загальні процеси реформування освіти потре­бують нових підходів до керування навчальним закладом. Процес модернізації формує керівни­ка як сучасного управлінця, спроможного забез­печити оптимальну інтенсифікацію навчально-виховного процесу, адаптувати освітню установу до умов, що постійно змінюються, визначити найбільш ефективні форми і методи керівництва, здійснювати інноваційну діяльність».

Методист Шуляк В.М. висвітлив проблемні питання щодо заходів протипожежної безпеки у навчальних закладах.  На активізації роботи з інклюзивної освіти зупинилася завідувачка МПМПК Ступак В.В. Питання посилення контролю за охороною навчальних закладів,  підготовки до Новорічних та Різдвяних свят  озвучила заступник начальника управління освіти Н.О.Пономаренко, а контролю за виконанням Постанови КМУ від 12.04.2000 року №646 « Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»-  спеціаліст І категорії Коваленко А.М.

Зворотній зв’язок надав можливість висловити думку керівникам навчальних закладів : Власенко Тетяні Федорівні, Серзі Тамарі Віталіївні ,Поливко Оксані Валеріївні, Ухо Ірині Степанівні,Тарану Юрію Володимировичу, Градобик Валентині Валентинівні, Пищик Тетяні Сергіївні, Забродській Ірині Миколаївні.

Ухвала наради визначила конкретні завдання, над якими потрібно працювати всьому педагогічному загалу.

Підводячи  підсумки наради, начальник управління освіти С.М.Крапив’янський наголосив на особистій відповідальності керівників за організацію роботи закладу .

Інформаційне забезпечення вебінару  здійснювала директор Центру інформаційних технологій Якименко  Т.В.

 

Переглядів: 490 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar