Головна » 2018 » Грудень » 3 » В місті Ніжині завершено проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
11:00
В місті Ніжині завершено проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

01 грудня 2018 року на базі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№9 Ніжинської міської ради  проведено ІІ( міський) етап олімпіади з  екології, в якому взяли участь 15 учнів 10-11 класів.  Кількість учасників – приблизно порівну: у 11 класі(8 учнів); у 10 класі - 7 , які представляли 10 загальноосвітніх навчальних закладів. За гендерною характеристикою –  переважали дівчата (80%).

Наймолодші учасники -  двоє учнів 9 класу, які виступали за 10 клас.

Відповідно рекомендацій ЧОІППО міський етап відбувся у 2 тури(теоретичний та практичний). Завдання  теоретичного туру надійшли  з Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та включали тестові завдання групи «А»(10 запитань по 0,5 бали), групи «Б»( 5 запитань по 1 балу за кожне) та групи «В»( два завдання по 1 балу за кожне) і виконувалися учасниками в письмовій формі; максимальна кількість балів-20.

Найбільш складним випробуванням для учасників олімпіади був ІІ , практичний тур - це захист учасниками екологічних проектів з використанням комп’ ютерних презентацій( на захист -10 хвилин), який оцінювався у 80 балів.

В склад  журі від науковців увійшла Гавій В.М., доцент  кафедри біології, кандидат біологічних наук  Ніжинського державного університету імені М.Гоголя; від ЗЗСО- 12 досвідчених учителів, які оцінювали  обдарованих учнів за участь у І та ІІ турах.

Найбільша кількість балів , набраних  учнями – учасниками   з100  максимально можливих балів – 90,17 балів.

 

     О. М. Гіль, голова журі, методист ММК

 

 

 

Переглядів: 41 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar