Головна » 2018 » Травень » 30 » УВАГА! Міський фестиваль-конкурс дитячої пісні «Перші промінці»-2018.
09:05
УВАГА! Міський фестиваль-конкурс дитячої пісні «Перші промінці»-2018.

ВПЕРШЕ В НІЖИНІ – «ПЕРШІ ПРОМІНЦІ»!

З метою сприяння творчому зростанню юних вокалістів, підвищення їх виконавського рівня, популяризації творів вітчизняних композиторів та сучасної української дитячої естрадної пісні, сприяння розвитку дитячої пісенної творчості, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті міста, виявлення і підтримки обдарованих дітей 31 травня у Ніжинському Будинку дітей та юнацтва за підтримки Управління освіти Ніжинської міської ради, Служби у справах дітей Ніжинського міськвиконкому, Благодійного фонду «Копиця», Благодійного фонду «Стрічка надії», ПАТ КБ «ПриватБанк» буде проведено Міський фестиваль-конкурс дитячої пісні «Перші промінці»-2018.

У фестивалі-конкурсі візьмуть участь юні вокалісти віком від 5 до 10 років, вихованці закладів дошкільної, загальної та позашкільної освіти, закладів початкової мистецької освіти міста. Конкурсанти виступатимуть у двох вікових категоріях: "Бейби" – 5-6 років, "Діти" – 7-10 років.

Гала-концерт та нагородження учасників фестивалю-конкурсу відбудеться 1 червня під час загальноміських святкувань Міжнародного Дня захисту дітей.

Організатори конкурсу чекають на відкриття в Ніжині нових яскравих дзвінкоголосих зірочок та на палку підтримку юних талантів ніжинськими глядачами.

Не пропустіть цікаву подію у культурно-мистецькому житті нашого міста! Раді будемо бачити шанувальників сучасної української дитячої естрадної пісні 31 травня у актовій залі НБДЮ на фестивалі-конкурсі "ПЕРШІ ПРОМІНЦІ"!!! Початок конкурсної програми о 10.00 – вікова категорія 5-6 років, об 11.00 – вікова категорія 7-10 років. До зустрічі на святі юних талантів!

Оргкомітет фестивалю-конкурсу "ПЕРШІ ПРОМІНЦІ"

Переглядів: 82 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar