Головна » 2017 » Лютий » 6 » Успішні виступи гімназистів на обласних облімпіадах
09:58
Успішні виступи гімназистів на обласних облімпіадах

Успішні виступи гімназистів на обласних облімпіадах

Успіх.. Дорога до нього непроста. Інколи людина багато років йде тернами, щоб побачити спалах зірок...

         Саме з шкільної парти учителі гімназії виховують у своїх учнів цілеспрямованість, працелюбство, бажання перемагати і мати мрію...

Учні, що перемогли в міських олімпіада, зараз відстоюють честь Ніжина в обласних змаганнях. Серед них – успішні виступи й наших гімназистів.

Випускниця Шилова Руслана зайняла третє місце з правознавства, показавши високий рівень знань як з теоретичних питань, так і з рішення задач.

За роки навчання учениця брала участь в олімпіадах з української мови та літератури, англійської мови, географії, економіки; у найрізноманітніших літературних конкурсах.

Руслана отримувала багато перемог, мала призові місця і завжди вважала, що улюблених предметів не повинно бути, адже універсальні знання є ключиком до успіху. А привела її до нинішнього успіху вчитель історії та правознавства Мазун Н.А.,  котра є кращим істориком міста. Її учні перемагали не тільки в предметних олімпіадах, а й успішно працювали  в МАН, перемагаючи навіть на Всеукраїнському рівні.

Досвід підготовки Наталією Андріївною учнів до ЗНО також успішний. Її учні отримували по 200 балів з історії  і нині навчаються в елітних вишах України на факультетах права.

Зараз напружена пора, учитель докладає максимум зусиль, щоб її випускники достойно склали ЗНО. Їх співпраця з Русланою є успішною завдяки досвіду та професіоналізму вчителя та цілеспрямованості й неабияким старанням учениці.

За успіхи й перемоги Руслані призначена стипендія міського голови.

Примак М.В. в гімназії працює з 2013 року. З перших уроків трудового навчання відчувалось, що поруч з хлопчиками справжній майстер своєї справи. В першу чергу Микола Васильович забезпечив матеріально-технічну базу для викладання предмету. По-друге, він усвідомлював, що майбутні чоловіки повинні вміти все робити в домашньо-побутових  умовах... Тому й обладнаний робочий кабінет так, щоб реалізувати поставлену мету...

Розуміємо, що підготовка до олімпіади з технологій має свою,  досить непросту специфіку. Це і домашнє завдання, й підготовка необхідного інструменту для виконання олімпіадних завдань. А ще – умілі руки...

То ж, випускник гімназії Науменко Ілля – переможець міської олімпіади зайняв третє  місце в області.

Цей успіх з особливим присмаком... Чому? Спробую пояснити. Підготовчий період до обласної олімпіади був справжньою марафонською дистанцією.

Отримавши домашнє завдання виготовлення гудзиків, Микола Васильович з Іллею шукали  творче його  вирішення. З твердої породи  на верстаті з використання рейєра-інструмента для виконання чорного точіння, а потім з допомогою косяка-інструмента для чистого точіння, були виготовлені елегантні гудзики; щоб все виглядало естетично, змайстрували коробочку-футляр, де гудзики «сиділи» немов продукт справжньої фірми. Світлодіоди, вмонтовані всередину,  створювали підсвітку.

Обласному журі робота сподобалась, а  далі  – все було в руках Іллі. Учень розповів, що тестові завдання передбачали наявність універсальних знань. А саме,     маркетингу, інформатики, технологій.

Для практичного виконання завдання Микола Васильович та його учень підготували  необхідний  інструмент та матеріал. П’ять годин учень майстрував ящик для інструментів (були запропоновані розміри), а потім  творчо оздобив його. Я впевнена,  що кожний чоловік мріяв би мати такий ящик для зберігання інструментів.

Учні та колеги раді успіхам творчих тандемів Примак М.В. та Науменко Ілля та Мазун Н.А. та Шилова Руслана, бажають їм здійснення мрій та творчих задумів.

 

 

 

Приходько Л.І.,заступник директора З НВР

 

Переглядів: 329 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar