16:15
Успіхи вихованців ЦТКУМ

Вихованці Ценру ТКУМ взяли участь  у ІІ етапі Відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "Адреналін "   2015-2016, Відкритому  Кубку Талалаївського району з пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь 26 команд з Чернігівської, Миколаївської  та Київської областей.

На особистій дистанції        в молодшій групі І місце серед юнаків посів Передній Вадим (команда «Перці»), тренер Перевера О.А., ІІІ місце серед  дівчат посіла Півень Наталія (команда «Рандеву»), тренер Ровенчин О.С..

На дистанції «зв’язки» в молодшій групі І місце зайняли Єсипенко Віталій та Севастьянова Тетяна (команда «Динаміт»), тренер Герасименко А.В.; ІІІ місце Півень Наталія та Глущенко Олександр (команда «Рандеву»), тренер Ровенчин О.С. Також команда «Динаміт», тренер Герасименко А.В., посіла ІІ місце в командному заліку   «зв'язок».      У старшій групі ІІ та ІІІ місце зайняли Журавльов Владислав та Козубенко Євгеній, Шевченко Владислав та Герасименко Андрій (команда Центр ТКУМ), тренер Шевченко В.А.

На командній дистанції І місце посіла команда Центру ТКУМ у складі: Герасименко Андрій, Журавльов Владислав, Козубенко Євгеній, Шевченко Владислав, Ворона Ольга та зайняла ІІ місце в загальному заліку (тренер Шевченко В.А.), ІІІ місце Горна Валерія та Тарара Віталій (команда «Легіон», тренер Тарара В. О.).

                                                                                                                                                                    

Переглядів: 461 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar