Головна » 2017 » Січень » 24 » Успіх манівців Ніжинської гімназії №3
09:25
Успіх манівців Ніжинської гімназії №3

Успіх манівців Ніжинської гімназії №3

         МАН є однією з важливих складових в роботі з обдарованими дітьми нашої гімназії.Імпонує те, що учителі-наукові керівники разом з юними науковцями підбирають теми цікаві, сучасні, котрі будуть затребувані в різних сферах життя.

         Так, учитель економіки, кандидат педагогічних наук Булавенко С.Д., готує з учнями роботи економічного спрямування. Разом з ученицею 10-го класу Анніною Дарією стали кращими в міському турі МАН секції «Мікроекономіка та макроекономіка». А тема роботи «Чи може екологічна стежка  принести прибуток» є важливою для розвитку екології.

         Практичний психолог Гармаш О.А., розуміючи наскільки складним є підлітковий вік, разом з ученицею 9-го класу Сердюк Катериною підготували роботу «Агресивна  поведінка підлітків». Тема актуальна в щоденній роботі  як психологів, так і класних керівників. Отже, очевидним є її практичне застосування. Упевнений захист учениці сподобався журі. Разом з науковим керівником вони готуються до обласного захисту.

Перше  місце в секції « Мистецтвознавство» зайняла Трущенкова Дарія, а Канахівська Яна – ІІ місце в секції «Фольклористика».  Своєму успіху учениці завдячують учителю музичного мистецтва, їхньому науковому керівнику  Семенець Л.Г. Їх теми «Представлення молодіжних фестивалів ореп аіr у медійному просторі» та  «Елементи фольклорності на молодіжних ореп аіr фестивалях» присвячені музичним фестивалям під відкритим небом і доповнюють одна одну. Важливе і соціальне значення проведених досліджень, адже в нелегкий для України час саме такі фестивалі об’єднують націю.

 Лисечко Валерія з учителем української мови та літератури Федюрко В.Г. досліджували цікаву тему "Баладні мотиви лірики  Дмитра Іванова".          Автор – наш земляк, творчість якого мало досліджена. До речі, літературі рідного краю недостатньо приділяється часу на уроках, тому   дана робота  буде корисною всім, хто любить літературу та цікавиться нею. Валерія зайняла ІІ місце.

Варвара Головач дебютувала зі своїм учителем Динькою С.В. в секції «Біологія» з науковим дослідженням на тему «Дослідження шляхів боротьби з водоростями акваріума». Учениця має вдома акваріум, тому досліджувати було цікаво, адже практична сторона була поруч.  Результат – друге місце.

За рейтингом команда гімназії №3 зайняла ІІІ рейтингове місце, пропустивши вперед Ніжинський ліцей при НДУ ім. М.Гоголя та Ніжинський НВК № 16 «Престиж».

         Підводячи підсумки, хочеться сказати, що переможці  готуються до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  в м. Чернігові. Призери ж лаштують плани на майбутнє. Хтось розширить дослідження в більш ширшому ракурсі в наступному навчальному році, а хтось – обере нову, малодосліджену тему...

         То ж, успіхів вам, наші юні науковці.

Переглядів: 337 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar