Головна » 2018 » Квітень » 19 » УСПІХ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ
12:44
УСПІХ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ

9 квітня 2018 року переможці міського етапу  «Шкільної футбольної ліги» юні футболісти загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 представляли місто в обласних змаганнях обласного етапу «шкільної  футбольної ліги», які відбулися в м. Чернігові. 8 найсильніших обласних команд  м. Чернігова, Ніжина, Бахмача і інших міст ,  впевнено пройшовши турнір і зайнявши І місце, команда Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 здобула право представляти Чернігівщину в республіканських зональних змаганнях, які відбулися в м. Києві 17 квітня 2018 р.

Зайнявши ІІ місце  в м. Києві ніжинці вийшли до Всеукраїнського фіналу  «шкільної футзальної  ліги»  України, який проходитиме 28 та 29  квітня  у Києві у  Міжнародній тенісній академії. Це великий успіх дитячого футболу міста Ніжина.

На останок хотілось подякувати за підтримку  начальника управління освіти Крапив’янського Станіслава Миколайовича, міську федерацію футболу – голова Мамедо вВ.Х.,батьківський комітет ЗОШ № 9, тренерського-викладацького складу  ДЮСФШ м.Ніжина.