Головна » 2017 » Листопад » 22 » Україна – це територія гідності й свободи
11:43
Україна – це територія гідності й свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких на даний момент мобілізовано до лав українського війська з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність.

13 листопада 2014 року Президент Україні Петро Олексійович Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

За цей час не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на незалежність. Загиблі хлопці своїми життями спокутували цю вину за всіх! Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

21 листопада 2017 року в Ніжинському будинку дітей та юнацтва відбувся міський захід присвячений Дню Гідності та Свободи. Ведучою заходу була Президент Ліги старшокласників м.Ніжина Гузь Анастасія. З вітальними словами перед присутніми виступили начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський С.М. та учасник бойових дій в зоні АТО Гомоляко А.О. Після чого учні 8-11-х класів Ніжинської гімназії №3 продемонстрували патріотичний флешмоб.

Наступним етапом було проведення навчальної гри з соціальних прав людини «Країна Гідності» в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» від МБО «Партнерство «Кожній дитині». Модератором гри була Тимченко А.В., практичний психолог, координатор Ліги старшокласників Ніжинського БДЮ. Участь у грі взяли вихованці гуртків «Ліга старшокласників», «Театральний», «Співаночка», «Що?Де?Коли?» Ніжинського БДЮ, учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 9, 15 та вихованці Ніжинського Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей. Протягом години учнівська молодь грала в карткову гру, де кожен учень виконував роль члена парламенту вигаданої Країни гідності. У цій країні парламентарії приймали рішення щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав у рамках розвитку на найближчі 5 років.

В результаті проведення навчальної гри «Країна Гідності» вдалося:

  • підвищити обізнаність про невід’ємність, взаємозалежність та універсальність прав людини;
  • покращити розуміння учасниками соціальних прав та соціальної політики;
  • розглянути реалії  політики та напрацювання в галузі соціальних прав;
  • проаналізувати роль молодих людей у формуванні соціальної політики;
  • заохотити учасників до розробки конкретних заходів для реалізації соціальних прав в конкретному житті.
Переглядів: 241 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar