Головна » 2017 » Листопад » 6 » Участь фахівців психологічної служби м. Ніжина у роботі обласної творчої майстерні «Шлях до себе»
17:24
Участь фахівців психологічної служби м. Ніжина у роботі обласної творчої майстерні «Шлях до себе»

                   Участь фахівців психологічної служби м. Ніжина  у роботі обласної  творчої майстерні «Шлях до себе»

03 листопада 2017 року на базі ЧОІППО для фахівців психологічної служби системи освіти Чернігівщини  гостинно відчинила двері обласна творча майстерня  «Подорож до себе».    У рамках заходу  проведено ряд майстер - класів з актуальних питань психологічного та соціально-педагогічного супроводу учасників навчально-виховного процесу, професійного розвитку практичних психологів, соціальних педагогів та круглий стіл для методистів методичних кабінетів. В заходах взяли участь фахівці психологічної служби м. Ніжина - Гіль О.М., методист  міського методичного кабінету та Вовкодав І.О., практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Під час роботи круглого столу «Профілактика залучення дітей у небезпечні квести», організований і проведений Чалою Т.І., директором  обласного Центру практичної психології ї соціальної роботи,  відбувся обмін досвідом участків з профілактики небезпечних квестів; наголошено на причини, альтернативні підходи до вирішення проблеми. Чала Тетяна Іванівна також  наголосила на ролі Національної дитячої «гарячої лінії» (116 111),  презентувала Методичні рекомендації «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення», схвалені МОН України для використання в закладах освіти.

Значну допомогу  фахівцям щодо вдосконалення професійної компетентності та особистого зростання надали відвідані тренінги: наративний тренінг Чепурної Г.Л., кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології ЧОІППО  імені К.Д. Ушинського. «Самопрезентаційна компетентність практичного психолога та майстер-клас Антоненко О.М., методиста обласного центру практичної психології і соціальної роботи  з використання метафоричних асоціативних карток.

Інформацію про участь та корисні поради ніжинці планують довести до відома  колег  на  міській інструктивно-методичній нараді практичних психологів і соціальних педагогів, що відбудеться 07.11.2017 р.

 

Гіль Олена Миколаївна, методист ММК

Переглядів: 213 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar